Лазерний карбоновий пілінг – надзвичайно ефективна сучасна процедура омолодження обличчя. За допомогою неодимового лазера та вуглецевого наногеля можна досягти чудових результатів. Усунення зморшок і пігментних плям, звуження пор і регуляція жирового обміну в клітинах – ось неповний перелік завдань, які долає лазерний карбоновий пілінг. Позбавившись «омертвілого» шару, так званих «відпрацьованих клітин», організм запускає процес регенерації та омолодження, активує вироблення колагену та еластину.

ПРИЗНАЧЕННЯ ПРОЦЕДУРИ:

✓ звуження та очищення розширених пор шкіри
✓очищення шкіри, поліпшення кольору та вирівнювання тону
✓ розгладження дрібних зморшок ✓стерилізуюча та бактерицидна дія на шкіру, профілактика акнее 
✓відлущування епідермісу 
✓активації регенерації клітин глибоких шарів шкіри 
✓стимуляція синтезу колагенових і еластичних волокон 
✓знищення патогенної мікрофлори ✓нормалізації ліпідного балансу шкіри   
 
Ефект від проведення лазерного карбонового пілінгу помітний вже після першого сеансу, а з кожним наступним він зростає. Ця процедура отримала назву голлівудська чистка, тому що чудово вирівнює рел ьеф шкіри, покращує колір обличчя, надає потужний омолоджуючий ефект.   
ХІД ПРОЦЕДУРИ:
 Перший етап процедури – консультація лікаря-косметолога. При наявності будь-яких запальних процесів, лікар призначає необхідне лікування; Потім, на попередньо очищену область впливу, наноситься карбонова маска, яка представляє собою суміш мінеральних олій та дрібнодисперсного вугілля. Після того, як вона висохне, проводиться обробка шкіри неодимовим лазером, який «підриває» наночастинки геля. Комплексний вплив лазерного випромінювання та вуглецевого наногеля прискорює відторгнення мертвих клітин. Цей етап дозволяє очистити поверхневі шари, але не «працює» на більш глибокому рівні. В результаті лазерно-карбонової взаємодії  в порах відбувається мікровибух частинок введеного розчину, звідки, буквально в один момент, зникають всі забруднення й ороговілі клітини, разом із залишками маски; Наступний етап потрібен для глибокого прогрівання тканин з метою посилення процесів регенерації та вироблення колагену, еластину та гіалуронової кислоти в дермальному шарі. З цією метою проводиться лазерний фототермоліз.  
 
ПЕРЕВАГИ КАРБОНОВОГО ПІЛІНГУ: 
✓Методика безболісна та комфортна, немає необхідності знеболення. Під час сеансу можуть відчуватися лише легке пощипування; ✓Немає необхідності чекати особливих погодних умов, можна проводити лікування в будь-яку пору року; 
✓Немає реабілітаційного періоду. Після процедури, можна відразу повертатися до звичного способу життя; 
✓Ефект помітний після першого відвідування лікаря-косметолога. 
Відразу після процедури може з’явитись невелике лущення (особливо на чутливій шкірі), почервоніння (іноді може зберігатися до 24 годин). Перші сеанси можуть викликати (в окремих випадках) запальні процеси. Після наступних процедур, коли пори вже будуть досить глибоко очищені, ці явища зникнуть. Така реакція шкіри є нормальною.  
 
ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ РЕКОМЕНДОВАНО 3-5 ПРОЦЕДУР, АЛЕ В ДЕЯКИХ ВИПАДКАХ ЇХ КІЛЬКІСТЬ МОЖЕ БУТИ ЗБІЛЬШЕНО ДО 7-8 Й БІЛЬШЕ.
Generated by wpDataTables