Послуги бюро перекладів

Generated by wpDataTables

Generated by wpDataTables

Свідоцтво про народження/одруження/розлучення (витребування) *

Generated by wpDataTables

* Для витребування документу з даного блоку необхідно оформити нотаріальну довіреність на наших співробітників

** Опція доступна не для всіх регіонів. Можливість термінового витребування документу потрібно попередньо узгодити з менеджером

Generated by wpDataTables

Вартість послуг подачі документів в посольство складає 350 грн/ 1 документ. (Крім Посольства КНР і Італії. Вартість для цих країн уточнюйте у менеджера)

Сума консульського збору може залежати від типу документа, країни призначення, а також інших факторів. Тому рекомендуємо уточнювати завчасно суму консульського збору у менеджера.

Generated by wpDataTables

Вартість довідки про початок процедури – 200 грн (офіційний бланк, мокра печатка, підпис уповноваженої особи МОН

* Без включення терміну проведення порівняльного аналізу

** Можливий для документів, що не потребують порівняльного аналізу навчальних програм та/або направлення додаткових запитів

Найшвидший можливий тип прискореної процедури визнання визначається фахівцями після надання заявником пакета документів.

Строк надання заявнику рішення про визнання документа про освіту може бути подовжено до надходження усіх документів та інформації, необхідних для здійснення процедури визнання.

У разі подовження термінів або призупинення процедури визнання з причин, що не залежать від Центру, кошти, сплачені за послугу, не повертаються.

Generated by wpDataTables

* Остаточна вартість послуг вираховується після безпосереднього ознайомлення з документом

** Документ, що містить до 1800 знаків, вважається стандартним.

*** Стандартні документи: свідоцтво про народження/одруження/розлучення/зміну імені, довідка про несудимість, паспорт (сторінка з основною інформацією)

Generated by wpDataTables